Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hem topluma hem de doğaya saygılı bir şekilde, müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinmekle beraber hizmet politikamız gereği dürüstlük ve samimiyet ilkemizden de asla vazgeçmeden tüm hedeflerimize bir bir ulaşmak. Müşterilerimizle aramızda oluşan güven bağını zedelemeden ve kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak Temiz Ticaret’i büyütmek, böylece hem daha fazla kişiyi istihdam ederek topluma hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Hedeflerimiz ulaşmak için var gücümüzle çalışırken kültürümüzün bizlere kattığı önemli değerleri göz ardı etmemek ve aynı zamanda gelişen teknolojinin sunduğu modern imkanları da kullanarak maksimum kalite ve maksimum fayda sağlamakla birlikte kalitemizi ve müşteri kitlemizi mümkün olan en üst düzeye ulaştırmaktır.

 

Misyonumuz

Attığımız her adımda yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreterek verimliliğimizi ve kalitemizi arttırmak aynı zamanda teknolojik gelişmeleri de yakından düzenli olarak takip ederek teknolojik imkanlardan faydalanabilmek. Müşterilerimiz söz konusu olduğunda ise bir takım ruhu içerisinde çalışarak beklentilerini rahatlıkla çözümleyerek, beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunarak yardımcı olabilmek, yeri geldiğinde şikayet ve önerilerini gelişmek ve daha iyisini yaratabilmek adına bir yol gösterici olarak kullanabilmek.

 

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda personelimize de en iyi imkanları sağlayarak daha verimli ve yüksek performansla, mutlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak. Çevre koruma standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunarak, gelecek nesiller için doğanın korunmasına yardımcı olmak.